PPW

Oferty pracy

Stanowiska na które rekrutujemy

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji. Jeśli mimo to jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie prosimy o wysłanie życiorysu drogą mailową, bądź wypełniając poniższy formularz.

Prosimy nie zapomnieć o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polski Program Weterynaryjny w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Formularz aplikacyjny

Wyrażam zgodę, że dane podane w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Administratorem danych osobowych jest firma PPWET S.A. z siedzibą w Gliwicach. Podstawa prawna przetwarzania danych art. 23 ust. 1 pkt 3 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. 2002 r. nr 101 poz. 926, z późn. zmian.). Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich aktualizowania lub poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak brak niektórych danych może uniemożliwić przesłanie niniejszego formularza.
PPW